Mérettáblázat


Cipő

US (Férfiak)3,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,5131415 161718192021
UK33,544,555,5666,577,588,599,51010,51111,5121314 151617181920
EUR35,53636,537,53838,5394040,5414242,5434444,54545,5464747,548,549,5 50,551,552,553,554,555,5
CM22,52323,523,5242424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,5313233343536373839
US (Nők)55,566,577,588,599,51010,51111,512
UK2,533,544,555,566,577,588,599,5
EUR35,53636,537,53838,5394040,5414242,5434444,5
CM2222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,529
US (Unisex)11,522,533,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515
US (Női)2,533,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51515,51616,5
UK0,511,522,533,544,555,5666,577,588,599,51010,51111,51212,51313,514
EUR32,53333,5343535,53636,537,53838,5394040,5414242,5434444,54545,5464747,54848,54949,5
CM2020,52121,52222,52323,523,5242424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,53232,533
US (Gyerekek)2C2,5C3C3,5C4C4,5C5C5,5C6C6,5C7C7,5C8C8,5C9C9,5C10C 10,5C 11C 11,5C 12C12,5C 13C 13,5C 1Y1,5Y 2Y 2,5Y 3Y 3,5Y4Y 4,5Y 5Y 5,5Y 6Y 6,5Y 7Y
UK1,522,533,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,511,522,533,544,555,566,5
EUR1717,51818,51919,52021,52222,523,5242525,52626,52727,52828,529,5303131,5323333,5343535,53636,537,53838,53940
CM88,599,51010,51111,51212,51313,51414,51515,51616,51717,51818,51919,52020,52121,221,621,922,322,723,123,423,824,524,6

Ruházat

Felső részek (Férfiak)XSSMM-TLXL2XL3XL
mell (cm)8888-9696-10496-104104-112112-124124-136136-148
derék (cm)7373-8181-8981-8989-9797-109109-121121-133
csípő (cm)8888-9696-10496-104104-112112-120120-128128-136
magasság (cm)170-183170-183170-183183-196170-183170-183170-183170-183
Alsó részek (Férfiak)XSSMM-TLXL2XL3XL
derék (cm)<7373-81 81-8981-8989-9797-109109-121121-133
csípő (cm)80-88 88-9696-10496-104104-112112-120120-128128-136
Belső lábhossz (cm)<82.5 82.5 838883.5 8484.585
magasság (cm)170-183170-183170-183183-196170-183170-183170-183170-183
Boxer (Férfiak)SMLXL2XL
derékkerület (cm)73-8181-8989-9797-106121-133
Felső részek (Nők)XSSMM-TLXL2XL1X2X3X
UK méret32-34 36-38 40-4240-4244-4648-5052-5456-5860-6264-66
mell (cm)76-83 83-9090-9790-97 97-104104-114114-124114-124124-134134-144
derék (cm)60-67 67-7174-8174-81 81-8888-9898-108104-114114-124124-134
csípő (cm)84-9191-9898-10598-105 105-112112-120120-128118-128128-138 138-148
magasság (cm)163-173163-173163-173173-183163-173163-173163-173173-183173-183173-183
Alsó részek (Nők)XSSMM-TLXL2XL
UK méret32-3436-3840-4240-4244-4648-5052-54
derék (cm)60-6767-7474-8174-8181-8888-9898-108
csípő (cm)84-9191-9898-10598-105105-112112-120120-128
lábszárhossz (cm)79,579,580858080,580,5
magasság (cm)163-173163-173163-173173-183163-173163-173163-173
RuhaXSSMLXL2XL
UK méret34-36 38-4042-4446-4850-5254-56
mell (cm)76-8383-9090-9797-104104-114114-124
derék (cm)60-6767-7474-8181-8888-9898-108
csípő (cm)84-9191-9898-105105-112112-120120-128
SportmelltartóXSSMLXL30A30B30C30D30DD30E32A32B32C32D32DD32E34A34B34C34D34DD34E36A36B36C36D36DD36E38A38B38C38D38DD
UK méret30 A,B,C,D,DD,E32 A,B,C,D,DD,E34 A,B,C,D,DD,E36 A,B,C,D,DD,E38 A,B,C,D,DD,E
UK méret65 A,B,C,D,E,F70 A,B,C,D,E,F75 A,B,C,D,E,F80 A,B,C,D,E,F85 A,B,C,D,E,F65A65B65C65D65E65F70A70B70C70D70E70F75A75B75C75D75E75F80A80B80C80D80E80F85A85B85C85D85E
Nike méretXSXSXSXSXSSSSSSMMMMMLLLLLXLXLXLXLXL
Felső / Alsó részek (Gyerekek)XSSMLXL
EU méret6-78-910-1214-1618-20
életkor6-78-910-1112-1314+
mell (cm)65-6666-6969-7575-8282-89
derék (cm)59-6262-6565-6969-7373-76
csípő (cm)68-71 71-7575-8080-8585-90
magasság (cm)122-128 128-137137-147147-158158-170

Kiegészítők

Zokni és Foci-sportszarak (Unisex)SMLXL4-5,56-7,58-9,510,510-11,512,512-13,5
UK méret34-3838-4242-4646-5036-3838,5-40,541-4344,544-45,54746-48
US méret6-88-1212-15
Velikost UK 2-55-88-1111-14,53-4,55-6,57-8,59,59-10,511,511-12,5
Zokni (Női)XSSML4-5,56-7,58-9,510-11,5
UK méret31-3534-3838-4242-4636-3838.5-40,541-4344-45,5
US méret4-66-1010-13
UK méret2-55-88-11
Zokni (Gyerekek)XSSM
EUR31-3534-3838-42
UK2-55-8
Kosárlabda labdák3567
kerület (cm)55,5-5768,5-7172-73,574,5-76
súly (g)340-396453-510510-567567-623
Nem miniDětiŽenyMuži
Focilabdák1345
kerület (cm)46-5158,5-6163,5-6668-70
életkor -do 88-1213+
SípcsontvédőkXSSMLXL
magasság (cm)140-150150-160160-170170-180180-200
Kapus kesztyű456789101112
kézkerület (cm)4,5-5,1 5,1-5,75,7-6,36,3-6,96,9-7,57,5-8,18,1-8,7 8,7-9,39,3-10
Kalap és Baseball sapkák (Unisex)One size2XS/XSXS/SS/MM/LL/XL
kerület (cm)54-6146-4950-5354-5756-5958-61

Cipő

US (Férfiak)55,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51415 1617
UK6,54,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51314 1516
EUR37,5383939,54040,541,54242,543,54444,5454646,5474848,54950,5 51,552,5
CM23,52424,52525,2525,52626,52727,528 28,2528,52929,53030,530,7531323334
US (Nők)4,555,566,577,588,599,51010,511 11,51212,51313,514
UK2,533,544,555,566,577,588,59 9,51010,51111,512
EUR3535,5363737,5383939,54040,541,54242,543,5 4444,5454646,547
CM2222,5 22,752323,52424,52525,5 25,752626,52727,52828,5292929,530
US (Unisex)3,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,5131415
US (Női)55,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51616,5
EUR35,5363737,5383939,54040,541,54242,543,54444,5454646,547484950,5
CM22,522,82323,52424,52525,325,52626,52727,52828,328,52929,53030,53132
UK2,533,544,555,566,577,588,599,51010,51111,5121314
Papucs, strandpapucs US (Unisex)567891011121314
EUR37,5394041,542,5444546,54849
UK45678910111213
CM23,524,525262728293030,531
US (Gyerekek)10C10,5C11C11,5C12C12,5C13C13,5C11,522,533,544,555,566,57
UK9K9,5K10K10,5K11K11,5K12K12,5K13K13,5K11,522,533,544,555,56
EUR272828,529,53030,531,53232,53333,534,53535,5363737,5383939,540
CM17 17,2517,51818,51919,5 19,752020,52121,522 22,2522,52323,52424,52525,5

Ruházat

Felső / Alsó részek (Férfiak)SMLXL2XL3XL
magasság (cm)174-178 178-182182-186186-190190-194194-198
mell (cm)89-9595-101101-107107-113113-119119-125
derék (cm)77-8383-8989-9595-101101-107107-113
csípő (cm)91,5-96,5965-101,5101,5-106,5106,5-111,5111,5-116,5116,5-121,5
Felső / Alsó részek (Nők)XSSMLXL2XL
magasság (cm)160-164164-168168-172172-176176-180180-184
mell (cm)77-8383-8989-9595-101101-107 107-113
derék (cm)61-6767-7373-7979-8585-9191-97
csípő (cm)87,5-92,592,5-97,597,5-102,5102,5-107,5107,5-112,5112,5-117,5

Kiegészítők

Zokni (Unisex)35-3839-4243-4647-49XSSMLXL
MéretIIIIIIIV
US (Férfi)3-66,5-99,5-1212,5+7 - 99,5-11, 512+
US (Női)4-5,56-7,5 8-9,510+
UK2-55,5-88,5-1111,5+
EUR35-3839 - 4243-4647-49
CM21-2323-2525-2727-2929-32
Kalap és Baseball sapkák (Unisex)OS1 obvod 58 cmobvod 56 cm
kerület (cm)57 57 - -
Nem UnisexUnisexMužiŽeny
Kötszerek (térd)SMLXL
magasság (cm)130-150150-170 170-190190-210
térdkerület (cm)3335,53840,5

Cipő

US (Férfiak)66,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515
UK5,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51415,5
EUR38 2/339 1/34040 2/341 1/34242 2/343 1/34444 2/345 1/34646 2/347 1/34848 2/349 1/35050 2/3
CM2424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,53232,533
US (Nők)55,566,577,588,599,51010,51111,512
UK3,544,555,566,577,588,599,51010,5
EUR3636 2/337 1/33838 2/339 1/34040 2/341 1/34242 2/343 1/34444 2/345 1/3
CM2222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,529
US (Unisex)33,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515
US (Női)4,555,566,577,588,599,51010,51111,512
UK2,533,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,5
EUR34 2/335 1/33636 2/337 1/33838 2/339 1/34040 2/341 1/34242 2/343 1/34444 2/345 1/34646 2/347 1/34848 2/349 1/35050 2/3
CM2121,52222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,53232,533
33,544,555,566,57
UK22,533,544,555,56
EUR35 1/33636 2/337 1/33838 2/339 1/34040 2/3
CM21,52222,52323,52424,52525,5
456789101112131415
US (Női)5678910111213141516
UK2,53,54,55,56,57,58,59,510,511,512,513,5
EUR3637 1/338 2/34041 1/342 2/34445 1/346 2/34849 1/350 2/3

Cipő

US (Férfiak)7,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515
UK6,577,588,599,51010,51111,51212,51313,514
EUR40,5414242,5434444,54545,5464747,54848,54949,5
CM25,52626,52727,52828,52929,53030,53131,53232,533
US (Nők)55,566,577,588,599,51010,51111,512
UK2,533,544,555,566,577,588,599,5
EUR35,53636,537,53838,5394040,5414242,5434444,5
CM2222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,529
USA (unisex)33,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51515,516
US (Női)4,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51515,51616,51717,5
UK22,533,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515
EUR3535,53636,537,53838,5394040,5414242,5434444,54545,5464747,54848,54949,55050,5
CM2121,52222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,53232,53333,534

Ruházat

Felső részek (Férfiak)SMLXL2XL
mell (cm)86-9197-102107-112117-122127-132
derék (cm)71-7476-8186-9197-102107-112
Alsó részek (Férfiak)SMLXL2XL
derék (cm)71-7476-8186-9296-102106-112
csípő (cm)86-9094-98102-107112-117122-127
Felső részek (Nők)XSSMLXL
mell (cm)83-8588-9093-9599-103107-110
derék (cm)65-6770-7275-7781-8589-93
Alsó részek (Nők)XSSMLXL
derék (cm)65-6770-7275-7781-8589-93
csípő (cm)88-9093-9598-100104-108112-116
SportmelltartóXSSMLXL2XL
mellkerület (cm)7176-8186-9191-9696-101101-106
melltartókosarakAABCDDD
Ruházat (Gyerekek)Y2XSYXSYSYMYLYXLY2XLY3XL
életkor5-66-77-89-1011-1213-1415-1617-18
mell (cm)63-6666-7171-7676-8181-8686-9191-96
derék (cm)55-5858-6163-6666-6970-7375-8081-84

Kiegészítők

Zokni (Unisex)SMLXL
US (Férfi)1-44-8,59-12,513-16
US (Női)4-6,57-10,511-13
UK3-7,58,5-11,512+
EUR30-3536-4142-4747+

Cipő

US (Unisex)33,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51515,516
US (Női)4,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51515,51616,51717,5
UK22,533,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515
EUR3535,53636,537,53838,5394040,5414242,5434444,54545,5464747,54848,54949,55050,5
CM2121,52222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,53232,53333,534
US (Férfiak)77,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51515,516
UK66,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515
EUR4040,5414242,5434444,54545,5464747,54848,54949,55050,5
CM2525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,53232,53333,534
US (Nők)55,566,577,588,599,51010,51111,512
UK 2,533,544,555,566,577,588,599,5
EUR35,53636,537,53838,5394040,5414242,5434444,5
CM2222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,529
US (Gyerekek) - KISGYEREK2C3C4C5C6C7C8C9C10C
UK1,5K2,5K3,5K4,5K5,5K6,5K7,5K8,5K9,5K
EUR17,518,519,5212223,5252627
CM8910111213141516
US (Gyerekek) - GYEREK10,5C11C11,5C12C12,5C13C13,5C11,522,53
UK10K10,5K11K11,5K12K12,5K13K13,5K11,522,5
EUR27,5282929,5303131,5323333,53435
CM16,51717,51818,51919,52020,52121,522
US (Gyerekek) - JUNIOR3,544,555,566,57
UK33,544,555,566,5
EUR35,53636,537,53838,53940
CM22,52323,52424,52525,526

Ruházat

Felső részek (Férfiak)XSSMLXL2XL3XL
mell (cm)76-8286-91 97-102 107-112 117-122 127-132 137-142
derék (cm)67-7071-7476-8186-9197-102107-112117-122
Alsó részek (Férfiak)SMLXLXXL3XL4XL32343638
derék (cm)71-7476-8186-9296-102106-112112-117117-12281-8686-9191-9797-100
csípő (cm)86-9094-98102-107112-117122-127132-137142-14798-102102-107112-11798-102
SMLXL2XL3XL
csípő (cm)71-7476-8186-9197-102107-112117-122
Felső részek (Nők)XSSMLXL2XL
mell (cm)83-8588-9093-9599-103107-110114-118
derék (cm)65-6770-72 75-7781-8589-9397-100
Alsó részek (Nők)XSSMLXL2XL2468
derék (cm)58-64 65-70 71-76 77-93 84-90 91-97 58-64 63-6868-7071-76
csípő (cm)91-9790-9596-102102-108109-114117-12291-9791- 96,591- 96,597-101,6
US XSSML
EUR32-3634-3836-40
32C36B36A36DD38DD38B34B34C
Obvod přes prsa (cm)76-81
SportmelltartóXSSMLXL2XL
mellkerület (cm)71 76-81 86-91 91-96 96-101 101-106
melltartókosarakAABCDDD
YXSYSYMYLYXL
Velikost 78 10-12 14-1618-20
Hrudník63,5-6666-71,171,1-76,276,2-81,381,3-86,4
Pas55,6-58,458,4-6663,5-6666-68,668,6-71,1
Výška122 - 127127-137137-150150-160160-170

Kiegészítők

Zokni (Unisex)SMMDLLGXL
US (Férfi)1-44-8,54-8,59-12,59-12,513-16
US (Női)4-6,57-10,57-10,511-1311-13
UK3-7,53-7,58,5-11,58,5-11,512+
EUR30-3536-4136-4142-4742-4747+
Kalap és Baseball sapkák (Unisex)S/MM/LL/XLOSFA
fejkerület (cm)53-5556-5859-6154-58
Kesztyű (Férfi)XSSMLXLXXL
tenyérkerület (cm)17,2-17,8 17,8-18,4 18,4-19 19-19,7 19,7-20,3 20,3-21
Kesztyű (Női)XSSMLXL
tenyérkerület (cm)14,6-15,915,9-16,516,5-17,517,2-17,817,8-18,4
Szalagok (Férfiak)3436OSFA
hosszúság (cm)108113127
Szalagok (Nők)OSFA
hosszúság (cm)120

Cipő

US (Férfiak)4,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,5141516
UK3,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,5131415
EUR36,53737,53838,5394040,5414242,5434444,5454646,54747,548,549,551
CM22,52323,52424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,5323334
US (Nők)44,555,566,577,588,599,51010,511
UK1,522,533,544,555,566,577,588,5
EUR3434,53535,5363737,53838,5394040,5414242,5
CM20,52121,52222,52323,52424,52525,52626,52727,5
US (Unisex)44,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,5141516
US (nők)5,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51515,516,517,5
UK33,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,5131415
EUR3636,53737,53838,5394040,5414242,5434444,5454646,54747,548,549,551
CM2222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,5323334
US (Gyerekek)3C4C5C5,5C6C7C8C9C9,5C10C10,5C11C11,5C12C12,5C13C13,5C11,522,533,544,555,566,577,5
UK2K3K4K4,5K5K6K7K8K8,5K9K9,5K10K10,5K11K11,5K12K12,5K13K13,5K11,522,533,544,555,566,5
EUR1819202122232425262727,52828,529303131,53232,5333434,53535,5363737,53838,53939,5
CM111212,513,51414,51515,51616,516,81717,317,51818,518,81919,52020,52121,52222,52323,52424,52525,5

Ruházat

Felső / Alsó részek (Férfiak)XXSXSSMLXL2XL3XL
mell (cm)76 8492100108116 124 132
derék (cm)70 76828896104114 124
Rukávy (cm)82848688 90929496
belső varrás (cm)7879808182838485
Fehérnemű (Férfiak)SMLXL2XL
derékkerület (cm)30-3233-3435-3738-4041-43
Felső / Alsó részek (Nők)XXSXSSMLXL2XL3XL
mell (cm)7882869196101107113
derék (cm)6265687480869298
csípő (cm)909396101106112118124
belső varrás (cm)7878,57979,58080,58181,5
XXSXSSMLXLXXLXXXL
Šířka kalhotek v pase (cm)6265687480869298
XXSXSSMLXLXXLXXXL
UK68401214161820
mell (cm)7882869196101107113

Kiegészítők

Zokni EUR (Unisex)31-3435-3839-4243-4647-49
Méret12345
(US)5-76-87-910-1213-15
UK4-65-76-89-1112-14
Gyerek zokni (EUR)15-1819-2223-2627-30
(US)1C-3C4C-6C7C-9,5C10C-12C
UK0K-2K3K-5K6K-8,5K9K-11K
Foci-sportszarak EUR (Unisex)27-3031-3435-3839-4243-4647-49
Méret012345
US11C-12C5-76-87-910-1213-15
UK10K-11K4-65-76-89-1112-14
Foci-sportszarak (Puma sizing)012345
EUR27-30 31-3435-3839-4243-4647-49
US11C-12C5-76-87-910-1213-15
UK10K-11K4-65-76-89-1112-14
SípcsontvédőkXXSXSSMLXL
magasság (cm)9595-115115-135135-155155-175175-195
44,555,566,577,588,599,51010,511
Délka ruky (cm)1515,51616,517,5181920,5222324262727,528,5

Cipő

US (Férfiak)3,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515 1617
UK33,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51516
EUR35 1/33636 2/337 1/33838 2/339 1/34040 2/341 1/34242 2/343 1/34444 2/345 1/34646 2/347 1/34848 2/3 49 1/35050 2/351 1/352 2/3
CM21,722,122,522,923,323,824,224,62525,525,926,326,727,127,62828,428,829,329,730,130,53131,431,832,6
US winter (Férfi)8,599,51010,51111,51212,513
UK88,599,51010,51111,51212,5
EUR4242 2/343 1/34444 2/345 1/34646 2/347 1/348
talpbetéthossz (cm) 27,327,728,128,528,929,329,730,130,530,9
talphossz (cm) 26,827,227,628,028,428,829,229,630,030,4
US (Nők)4,555,566,577,588,599,51010,51111,512
UK33,544,555,566,577,588,599,51010,5
EUR35 1/33636 2/3 37 1/33838 2/3 39 1/34040 2/341 1/34242 2/343 1/34444 2/345 1/3
CM21,722,122,522,923,323,824,224,62525,525,926,326,727,127,628
US (Unisex)3,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,5151617
US (Női)4,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51515,5161718
UK33,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51516
EUR35 1/33636 2/337 1/33838 2/339 1/34040 2/341 1/34242 2/343 1/34444 2/345 1/34646 2/347 1/34848 2/349 1/35050 2/351 1/352 2/3
CM21,722,122,522,923,323,824,224,62525,525,926,326,727,127,62828,428,829,329,730,130,53131,431,832,6
US outdoor (Unisex)567891011
UK567891011
EUR383940 1/2424344 1/246
CM23,524252626,527,528,5
US (Gyerekek) - KISGYEREK1C2C3C4C5C5,5C6C6,5C7C7,5C8C8,5C9C9,5C10C
UK0K1K2K3K4K5K5,5K6K6,5K7K7,5K8K8,5K9K9,5K
EUR161718192021222323,5242525,52626,527
CM8,199,810,611,512,312,813,213,61414,514,915,315,716,1
US (Gyerekek) - GYEREK10,5C11C11,5C12C12,5C13C13,5C11,522,533,5
UK10K10,5K11K11,5K12K12,5K13K13,5K11,522,53
EUR2828,5293030,53131,5323333,5343535,5
CM16,61717,417,818,318,719,119,52020,420,821,221,6
US (Gyerekek) - JUNIOR3,544,555,566,57 7,5
UK33,544,555,566,5 7
EUR35,53636 2/337 1/33838 2/339 1/340 40 2/3
CM21,622,122,522,923,323,824,224,625
Papucs, strandpapucs US (Férfiak)3456789101112131415
UK3456789101112131415
EUR35,537383940,5424344,5464748,55051
CM21,622,723,32424,725,926,527,428,42929,83132
Papucs, strandpapucs US (Nők)567891011
UK45678910
EUR37383940,54243 44
CM2424,6252626,52727,5
Papucs, strandpapucs (Unisex)45678910111213
UK45678910111213
EUR36 2/3383940 1/2424344 1/2464748 1/2
CM22,523,524252626,527,5282930
12C13C123456
UK12K13K123456
EUR3132333435363738
CM1920212222,5232425

Ruházat

Felső részek (Férfiak)XS S MLXL2XL3XL
mell (cm)79-8486-9494-102102-112112-122122-132135-147
derék (cm)69-7476-8181-8989-9999-109109-119135-147
csípő (cm)81-8689-9494-102102-112112-122122-130130-142
Alsó részek (Férfiak)XSSMLXL2XL3XL
derék (cm)69-7486-8181-8989-9999-109109-119122-135
csípő (cm)81-8689-9494-102102-112112-122122-130130-142
ülep (cm)81828283838382
Együttesek (Férfiak)XSSMLXL2XL3XL
mell (cm)79-8486-9494-102102-112112-122122-132135-147
derék (cm)69-7476-8181-8989-9999-109109-119122-135
csípő (cm)81-8689-9494-102102-112112-122122-130130-142
ülep (cm)8181,58282,683,182,682
Felső részek (Nők)XXS XSSMLXL2XL
mell (cm)73-7677-82 83-8889-9495-101102-109110-118
derék (cm)57-6061-6667-7273-7879-8586-9494-104
csípő (cm)82-8586-9192-9798-103104-110111-117118-125
Alsó részek (Nők)XXSXSXS 3XS 4SS 3S 4MM 3M 4LL 3L 4XLXL 3XL 42XL3234363840
derék (cm)57-6061-6661-6661-6669-7169-7169-7174-7974-7974-7981-8681-8681-8689-9489-9489-9497-104
csípő (cm)82-8586-9186-9186-9194-9794-9794-9799-10499-10499-104107-109107-109107-109112-117112-117112-117119-124
ülep (cm)77787,610,1787,610,1797,610,1807,610,1807,610,181
Együttesek (Nők)XXSXSSMLXL2XL
mell (cm)73-7676-8184-8991-9497-102104-109112-117
derék (cm)57-6061-6669-7174-7981-8689-9497-104
csípő (cm)82-8586-9194-9799-104107-109112-117119-124
ülep (cm)77787879808081
Sport melltartókSACMACLACXLAC
Obvod hrudníkuSMLXL
Velikost košíčkuA - CA - CA - CA - C
Fürdőruha (Nők)323436384042
mell (cm)828588919497,5
derékkerület (cm)666972757881,5
csípő (cm)919497100103106,5
Gyerekek (kisgyermekek)5662687480869298
Věk 0 měsíců0-3 měsíců3-6 měsíců6-9 měsíců9-12 měsíců12-18 měsíců1-2 roky2-3 roky
magasság (cm)51-56 57-6263-6869-7475-8081-8687-9293-98
mellkerület (cm)38,54345,54749,55152,554,5
derékkerület (cm)38,5434546,5495050,552,5
Obvod boků 37424547,55051,55356
Vnitřní šev19,121,7524,252731,1234,53841
104110116122
Věk 3-44-55-66-7
magasság (cm)99-104105-110111-116117-122
mellkerület (cm)565860,563
derékkerület (cm)54,5555657
csípő (cm)60626466
Vnitřní šev45,549,55256
Gyermekek (juniorok)128134140146152158164170176
életkor7-88-99-1010-1111-1212-1313-1414-1515-16
magasság (cm)123-128129-134135-140141-146147-152153-158159-164165-170171-176
mellkerület (cm)6467,57174,57882868991,5
derékkerület (cm)5961,563,5666870,57374,576,5
csípő (cm)687174,577,581858991,594
belső varrás (cm)59,562656870,573,576,57982

Kiegészítők

Zokni (Férfi)SMLXL
EUR37-3940-4243-4546-48
US5-67-8,59-10,511,5-13
UK4,5-5,56,5-88,5-1011-12,5
Zokni (Női)XSSMLXL
EUR34-3637-3940-4243-4546-48
US3,5-4,55-67-8,59-10,511,5-13
UK2,5-3,54,5-5,56,5-88,5-1011-12,5
KXSKSKMKLKXLKXXLXSSMLXL
EU16-1819-2122-2425-2728-3031-3334-3637-3940-4243-4546-48
US1K-3K4K-5,5K6K-7,5K8K-10K10,5K-12K13K-1,53,5-4,55-67-8,59-10,511,5-13
UK0K-2K3K-5K5,5K-7K7,5K-9,5K10K-11,5K12,5K-12,5-3,54,5-5,56,5-88,5-1011-12,5
Zokni (Unisex)3538373939424042434543464750SMLXL
EU35-3837-3939-4240-4243-4543-4647-5037-3940-4243-4546-48
USSSMMMDLGLXL5-67-8,59-10,511,5-13
UK2,5-54,5-66-86,5-88,5-109-1112-144,5-5,56,5-88,5-1011-12,5
Futball-zokni és Foci-sportszarak (Unisex)404243454648
US méret7- 8 1/29-10 1/211-12 1/2
US méretMLXL
UK méret6 1/2-88 1/2-1010 1/2-12
Kalap és Baseball sapkák (Unisex)OSFYOSFWOSFMOSFLNS
fejkerület (cm)54-5656-5858-6060-6254-62
US méretSMLXL -
Kalap és Baseball sapkák (Gyerekek)NSOSFCOSFY
US méretNSOSFCOSFY
fejkerület (cm)46-5452-5454-56
KesztyűSMLXL2XL
tenyérkerület (cm)16,5 - 19,119,1-21,621,6-24,1 24,1-26,7 26,7-29,2
Kapus kesztyű456789101112
tenyérkerület (cm)0-1414-1515-1818-2020-2222-2424-2727-2929-32
SípcsontvédőkXSSMLXL
magasság (cm)120-140140-160160-175175-185185-195
hozzávetőleges életkor (éves)6-9 10-1314-1718 a více18 a více
Védelmezők (gyermekek)SMLXL
életkor3-56-910-1314--17
Šířka (cm)13151719
hosszúság (cm)20233033
magasság (cm)100-120120-140140-160160-175
Focilabdák345
életkordo 8 let8-12 let12 a starší
labdakerület (cm)58,4-6163,5-6668,6-71,1

Cipő

US (Férfiak)77,588,599,51010,51111,51212,51314
UK6,577,588,599,51010,51111,51212,513,5
EUR4040,5414242,5434444,545464747,54849
CM2525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,5
USA (nők)55,566,577,588,599,51010,511
UK33,544,555,566,577,588,59
EUR3636,53737,53838,5394040,5414242,543
CM2222,52323,52424,52525,52626,52727,528
US (Gyerekek)10,5C11C11,5C12C12,5C13C13,5C11,522,53
UK10K10,5K11K11,5K12K12,5K13K13,5K11,522,5
EUR27,528,52929,5303131,5323333,53435
CM16,717,117,61818,418,819,219,720,120,520,921,4
US (Fiatalok) 3,544,555,566,5
UK33,544,555,56
EUR35,53636,537,53838,539
CM21,62222,422,923,323,724,1

Ruházat

Felső részek (Férfiak)SMLXL2XL
mell (cm)90-9396-99102-105108-111114-118
derék (cm)77-8083-8689-9295-98101-105
csípő (cm)90-9396-99102-105108-111114-117
Alsó részek (Férfiak)SMLXL2XL
derék (cm)77-8083-8689-9295-98101-105
csípő (cm)90-9396-99102-105108-111114-117
Felsőruházat (női)XSSMLXL
mell (cm)8285-8891-9498-102106-111
derék (cm)6770-7376-7983-8792-97
csípő (cm)9093-9699-102106-110114-118
Alsó részek (Nők)XSSMLXL
derék (cm)6770-7376-7983-8792-97
Boty (cm)9093-9699-102106-110114-118
Sport melltartók2XS2XS (D-DD)XSXS (D-DD)SS (D-DD)MM (D-DD)LL (D-DD)XLXL (D-DD)
mell (cm)77-7979-8379-8384-8884-8889-9389-9394-9894-9899-10399-103104-108
mell alatti kerület (cm)66,5-68,566,5-68,568,5-71,568,5-71,572-7672-7676-8076-8080-8480-8484-8884-88
Velikost košíčků60A-60C60D-DD65A-C,70A-B65D-DD70C,75A-C70D-DD80A-C75D-DD85A-C80D-DD90A-C80D+-DD+

Kiegészítők

Zokni (Férfi)SMLXL2XL
EUR40-4142-4344-4546-4748-49
US7-88,5-9,510-1111,5-12,513-14
UK6,5-7,58-99,5-10,511-11,512,5-13,5
Zokni (Női)XSSML
EUR36-3738-3940-4142-43
US5-67-88,5-9,510-11
UK3-45-66,5-7,58-9

Ruházat

Felső részek (Férfiak)SMLXLXXL
mell (cm)50-5454-5757-6060-6262
hosszúság (cm)74-7676-7878-8080-8282
Alsó részek (Férfiak)SMLXLXXL
derék (cm)4043464850
combszélesség (cm)3133353739

Kiegészítők

Kalap és Baseball sapkák (Férfiak)66 3/86 1/26 5/86 3/46 7/877 1/87 1/47 3/87 1/27 5/87 3/47 7/88
kerület (cm)48,251,1525353,954,955,856,857,758,759,660,661,562,563,5
Kalap és Baseball sapkák (Férfiak)OSFMSMS/MM/LL/XL
kerület (cm)60,6-63,554,9-56,857,7-59,654,9-56,857,7-59,660,6-63,5
Kalap és Baseball sapkák (Férfiak)One size
kerület (cm)55,8-60,6
Kalap és Baseball sapkák (Nők)6 7/877 1/87 1/47 3/87 1/27 5/87 3/4
kerület (cm)54,955,856,857,758,759,660,661,5
Kalap és Baseball sapkák (Nők)One size
kerület (cm)54,9-59,6
Kalap és Baseball sapkák (Gyerek)INFANTTODDLERCHILDYOUTH
kerület (cm)48,2-49,250-5252-5353,9-55,8

Cipő

USA (férfiak)66,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515
UK55,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,514
EUR38,5394040,5414242,5434444,5454646,5474848,54949,551,5
44,555,566,577,588,599,51010,51111,512
UK22,533,544,555,566,577,588,599,510
EUR34,53535,5363737,53838,5394040,5414242,5434444,5
10,5C11C11,5C12C12,5C13C13,5C11,522,533,544,555,566,57
UK10K10,5K11K11,5K12K12,5K13K13,5K11,522,533,544,555,566,5
EUR2828,5293030,5313232,53333,534,53535,5363737,53838,539,540
US (Unisex)44,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515
UK33,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,514
EUR363737,53838,5394040,5414242,5434444,5454646,5474848,54949,551,5

Cipő

44,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515
UK3,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,5
EUR3636 2/337 1/33838 1/239 1/34040 2/341 1/34242 2/343 1/34444 2/345 1/34646 2/347 1/34848 2/349 1/35050 2/3
CM22,52323,52424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,53232,53333,5
5 5,5 6 6,5 7 7,5 8 8,5 9 9,5 10 10,5 11 11,5 12 12,5 13 13,5 14 14,5 15 15,5 16
UK3,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,5
EUR3636 2/337 1/33838 2/339 1/34040 2/341 1/34242 2/343 1/34444 2/345 1/34646 2/347 1/34848 2/349 1/35050 2/3
CM21.52222.52323.52424.52525.52626.52727.52828.52929.53030.53131.53232.5
44,5 5 5,5 6 6,5 7 7,5 8 8,5 9 9,5 10 10,5 11 11,5 12 12,5 13 13,5 14 14,5 15
USA (Ženy)5 5,5 6 6,57 7,58 8,59 9,510 10,511 11,512 12,513 13,514 14,515 15,516
UK3.544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,5
EUR3636 2/337 1/33838 2/339 1/34040 2/341 1/34242 2/343 1/34444 2/345 1/34646 2/347 1/34848 2/349 1/35050 2/3
CM21,52222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,53232,5
9C10C10.5C11C12C13C11.52345677,5
UK8.5K9.5K10K10.5K11.5K12.5K13.5K122,53,54566,5
EUR262728293031323334353637383940
CM1616,51717,518,5192020,52121,52222,523,524,525

Ruházat

SMLXL
US (Férfi)4-5 1/26-88 1/2-1111 1/2-14
US (Női)5-78-109 1/2-1212 1/2-15
UK3 1/2-55 1/2-77 1/2-1010 1/2-12
EUR36-3839-4142-4445-47
CM21,5-2323,5-25,526-2828,5-30

Kiegészítők

SML
US4,5-77,5-99,5-12
EU36,5-4040,5-42,543-46,5

Cipő

US (Férfiak)5,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51415
UK4,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51314
EUR383939,54040,541,54242,543,54444,5454646,5474848,54950,5
CM2424,5252525,52626,52727,52828,2528,52929,53030,530,753132
US (Nők)55,566,577,588,599,51010,511
UK33,544,555,566,577,588,59
EUR35,5363737,5383939,54040,541,54242,543,5
CM22,522,752323,52424,52525,525,752626,52727,5
US (Unisex)44,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51314
US (Női)5,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,516
UK33,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51213
EUR363737,5383939,54040,541,54242,543,54444,5454646,5474849
CM22,82323,52424,52525,325,52626,52727,52828,328,52929,53030,531,5
US (Gyerekek)K10,5K11K11,5K12K12,5K13K13,511,522,533,544,555,566,57
UKK9K9,5K10K10,5K11K11,5K12K12,5K13K13,511,522,533,544,555,5
EUR2828,529,53030,531,53232,53333,534,53535,5363737,5383939,540
CM17,2517,51818,51919,519,752020,52121,52222,2522,52323,52424,525

Cipő

3,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,513141516
UK2,533,544,555,566,577,588,599,51010,51111,512131415
EUR35,53636,537,53838,5394040,5414242,5434444,54545,54646,547,548,549,550,5
CM22,5232323,52424,5252525,52626,52727,52828,52929,53030,531323334
55,566,577,588,599,51010,51111,51212,513
UK33,544,555,566,577,588,599,51010,511
EUR35,53636,537,53838,5394040,5414242,5434444,54545,5
CM2222,52323,52424,52525,52626,5272828,52929,53030,5

Ruházat

XSSMLXL2XL
mell (cm)84-8989-9494-9999-108108-114115-124,5
Pas (cm)71-7676-8181-8586-9393-101,5101,5-112
Boky (cm)84-8989-9494-100101-108109-114115-124
XSSMLXL2XL
mell (cm)78-8383-8888-9495-101102-109109-119
Pas (cm)61-6666-7171-7677-8485-9498-105,5
csípő (cm)85-9090-9595-100,5101-108109-117118-127
XSSMLXL2XL
EUR65 A/B/C65D; 70 A/B/C70D; 75 A/B/C75D; 80 A/B/C80D; 85 A/B/C85D; 90 A/B/C
US/UK30 A/B/C30D; 32 A/B/C32D; 34 A/B/C34D; 36 A/B/C36D; 38 A/B/C38D; 40 A/B/C

Kiegészítők

MLXL
EUR38-4142-4546-49
US7-9,59-11,512-14,5
SML
EUR34-3738-4142-45
US4-6,57-9,510-12,5

Cipő

US (Férfiak)77,588,599,51010,51111,51212,513
UK66 1/277 1/288 1/299 1/21010 1/21111 1/212
EUR39 1/24040 1/241 1/2424343 1/24444 1/24545 1/246 1/247
CM2525,52626,52727,52828,52929,53030,531
US (Nők)55,566,577,588,599,510
UK33 1/244 1/255 1/266 1/277 1/28
EUR35 1/2363737 1/23838 1/239 1/24040 1/241 1/242
CM2222,52323,52424,52525,52626,527
US (Gyerekek)
UK
EUR
CM

Ruházat

Felső / Alsó részek (Férfiak)XSSMLXLXXL3XL4XL
mell (cm)879399105111119127135
derék (cm)7591979399107115123
csípő (cm)8095101107113121129137
váll és ujjhossz (cm)7880828486889092
belső lábszárhossz (cm)8284868890929496
magasság (cm)172176180184188192196200
Felső / Alsó részek (Nők)XSSMLXLXXL3XL4XL
mell (cm)828894100106114122130
derék (cm)647076828896104112
csípő (cm)9096102108114122130138
váll és ujjhossz (cm)7172,57475,57778,58081,5
belső lábszárhossz (cm)7980,58283,58586,58889,5
magasság (cm)164167170173176179182185
MelltartókXSSMLXLXXL
mell alatti kerület (cm)707580859095
Felső / Alsó részek (Gyerekek)74/8086/9298/104110/116122/128134/140146/152158/164
életkor0-11-22-44-66-88-1010-1212-14
mell (cm)5154565864707682
derék (cm)4952535558626569
csípő (cm)5155596369758187
váll és ujjhossz (cm)323743,547,551,5576268
belső lábszárhossz (cm)3037445159667277
magasság (cm)8092104116128140152164

Kiegészítők

CipőhuzatXSSMLXL
Velikost obuvi34-3637-3940-4243-4546-48
KesztyűXXSXSSMLXLXXL
tenyérkerület (cm)15182023252830
tenyérkerület (col)6789101112
Zokni34/3637/3940/4243/4546/48
JUNIOR22-2425-2729-3031-3334-36
KalapS/ML/XL
fejkerület54/5658/60

Cipő

US (Férfiak)4,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,5131415
UK3,544,555,566,577,588,599,51010,51111,5121314
EUR363737,53838,539,54040,541,54242,5434444,54545,546,5474850
CM22,52323,52424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,5313233
US (Nők)3,54,55,566,577,588,599,51010,51111,5
UK1233,544,555,566,577,588,59
EUR3334,535,5363737,53838,539,54040,541,54242,543
CM20212222,52323,52424,52525,52626,52727,528
USA (fiúk)22.533.544.55
UK11.522.533.54
EUR3333.534.53535.53636.5
CM2020.52121.52222.523
3,544,555,566,5
UK 11,522,533,54
EUR3333,534,53535,53637
CM2020,52121,52222,523

Ruházat

Felső részek (Férfiak)XXSXSSMLXLXXL
mellkerület (cm)81-8686-9191-9696-102102-106106-111111-116
mellkerület (col)32=3434-3636-3838-4040-4242-4444-46
derékkerület (cm)68-7373-7878-8383-8888-9393-9898-103
derékkerület (col)27-2929-3131-3333-3535-3737-3939-41
Alsó részek (Férfiak)XXSXSSMLXLXXL
derékkerület (cm)68-7373-7878-8383-8888-9393-9898-103
derékkerület (col)27-2929/331-3333-3535-3737-3939-41
Felső részek (Nők)68101214
UK3234363840
US246810
mellkerület (cm)78-8282-8686-9090-9494-98
mellkerület (col)31-3333-3434-3636-3737-38
derékkerület (cm)60-6464-6868-7272-7676-80
derékkerület (col)23-2525-2727-2828-3030-31
Alsó részek (Nők)68101214
EU3234363840
US246810
derékkerület (cm)60-6464-6868-7272-7676-80
derékkerület (col)23-2525-2727-2828/3030-31
csípő (cm)86-9090-9494-9898-102102-106
csípő (col)34-3535-3737-3838-4040-42

Kiegészítők

KesztyűSMLXL
kerület (cm)15-1818-2020-2323-25
kerület (col)6-77-88-99-10
Zokni / cipőhuzatSML
UK3-67-910-12
US4-78-1011-13
EU36-4040-4343-47
Zokni extreme thermoXSSMLXL
UK3-55-77-99-1111-13
US4-66-88-1010-1212-14
EU36-3838-4040-4343-4646-48
Táskák, hátizsákokS/ML/XL
mellkerület (cm)75-10590-120
mellkerület (col)32-3438-46

Ruházat

SMLXLXXLXXXL
mell (cm)96-100100-104104-108108-114114-120120-126
derék (cm)82-8686-9090-9494-100100-106106-112
csípő (cm)94-9898-102102-106106-112112-118118-124
Délka paže (cm)626364666769
XSSMLXLXXL
mell (cm)64-6868-7272-7878-8585-9292-100
derék (cm)82-8686-9090-9696-103103-110110-118
csípő (cm)88-9292-9696-102102-109109-116116-124
Délka paže (cm)585960616262

Cipő

US (Férfiak)66,577,588,599,51010,51111,51212,5
UK55,566,577,588,599,51010,51111,5
EUR38394040,5414242,54343,54444,5454647
CM2525,52626,5272828,52929,2529,529,753030,530,75
US (Gyerekek) 10C11C12C13C13,5C11,522,533,544,555,5 66,5
UK910111212,51313,511,522,533,544,5 55,5
EUR27282930313232,53333,5343535,5363737,5 3839
CM181919,52020,521 21,2521,5 21,752222,5 22,752323,52424,552,2

Ruházat

Felső részek (Unisex)XSSMLXL2XL
mell (cm)80-8687-9495-101102-108109-114115-143
derék (cm)69-7475-8283-9091-9798-103104-134
Felső részek (Férfiak)SMLXL2XL
hosszúság (cm)6871747780
mell (cm)5457606366
Alsó részek (Férfiak)XSSMLXL3XL
derék (cm)61-6869-7374-7979-8283-8687-90
csípő (cm)76-8283-8990-9495-9899-102103-106
lábszárhossz (cm)86-9091-9596-100101-104105-107108-112
Felső rész (Gyerekek)116128140152164
Méret6 8101214
hosszúság (cm)5454,55861,5 65
mell (cm)3942454851

Kiegészítők

Kapus kesztyű3456789101112
tenyérkerület (cm)11,613,615,517,619,621,624,726,729,231,8
Foci-sportszarakSML
UK méret28-3334-3940-46

Ruházat

Alsók (Férfiak)
Alsó (Nők)

Cipő

US (Férfiak)77,588,599,51010,51111,51212,513141516
UK6,577,5 88,599,51010,51111,51212,5131415
EUR404141,5424343,54444,5454646,54748495051
CM2525,52626,52727,52828,52929,53030,531323334
Szandál US (Férfiak)78910111213141516
EUR40414243444546474849
UK6789101112131415
CM25262728293031323334
US (Nők)55,566,577,588,599,51010,51111,5
UK2,533,544,555,566,577,588,59
EUR3535,5363737,53838,5394040,5414242,543
CM2222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,5
Szandál US (Nők)567891011
EUR36373839404142
UK3456789
CM22232425262728
US (Gyerekek)9C10C11C12C13C1234567
UK8K9K10K11K12K13K123456
EUR272829303132333435363738
CM151617181920212223242525,5

Ruházat

Felső / Alsó részek (Férfiak)SMLXLXXL
mell (cm)91-9699-104107-112114-119122-130
derék (cm)71-7476-8186-9196-102104-107
belső varrás (cm)7981848686
Felső / Alsó részek (Nők)XXSXSSMLXLXXL
mell (cm)78,5-8081-8486-8991-9496-102104-109112-117
derék (cm)61-6264-6669-7174-7679-8494-9994-99
csípő (cm)84-8586-8991-9496-99102-107109-114109-114
belső varrás (cm)79798181818486

Kiegészítők

Zokni (Férfi)S/MM/LL/XL
US5-8,59,5-1212,5-15
UK4-7,59-11,511,5-14
EUR35-3940-4546-50
Zokni (Női)S/MM/L
US5-9,510-13
UK4-7,59-11,5
EUR35-3940-45

Ruházat

MLXLXXL
EU50 - 5254 - 56 58 - 6062 - 64
US10 - 1214 - 1618 - 2022 - 24
UK14 - 1618 - 2022 - 24 26 - 28
Výška 163 - 170 170 - 178178 - 186186 - 192
Hossz92 - 9696 - 100100 - 104105 - 110
Hrudník100 - 110110 - 120120 - 130130 - 140
Pas80 - 8686 - 9494 - 102102 - 110
Boky90 - 9496 - 104104 - 110110 - 118
Stehno 55 - 6060 - 6565 - 7070 - 75
Biceps 36 - 4040 - 4444 - 4848 - 52
Felső/alsó (női)XSSML
Výška 155 - 160160 - 168168 - 174 174 - 180
Hrudník84 - 9090 - 9696 - 102 102 - 108
Pas 58 - 6262 - 6868 - 7474 - 80
Boky 84 - 9090 - 9696 - 102102 - 108
Nohavice 70727476

Cipő

US (Férfiak)44,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51314151617181920
UK3,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,513,514,515,516,517,518,519,5
EUR363737,53838,539,54040,541,54242,5434444,54545,546,54747,549505152535455
CM2222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,53132333435363738
US (Nők)33,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,514153,0
UK11,522,533,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51213
EUR3333,53434,5353636,53737,538394040,54141,542,54343,5444545,54646,548
CM2020,52121,52222,52323,52424,62525,52626,52727,52828,52929,53030,53132
US (Gyerekek)10,5C11C11,5C12C12,5C13C13,5C14C1,522,533,544,555,566,5
UK10K10,5K11K11,5K12K12,5K13K13,5K11,522,533,544,555,56
EUR2828,5293030,5313232,53333,534,53535,5363737,53838,539
CM171819202121,52222,52323,52424,5

Cipő

US (Férfiak)66,577,588,599,51010,51111,51212,5131415161718
UK 55,566,577,588,599,51010,51111,5121314151617
EUR38,5394040,5414242,5434444,54545,5464747,548,549,550,551,552,5
CM2424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,5313233343536
US (Nők)55,566,577,588,599,51010,51111,512
UK 2,533,544,555,566,577,588,599,5
EUR 35,53636,537,53838,5394040,5414242,5434444,5
CM2222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,529
US (Unisex)66,577,588,599,51010,51111,512
US (Női)7,588,599,51010,51111,51212,51313,5
UK5,5666,577,588,599,51010,511
EUR38,5394040,5414242,5434444,54545,546
CM2424,52525,52626,52727,52828,52929,530

Ruházat

Felső részek (Férfiak)XSSMLXL2XL3XL
mell (cm)8888-9696-104104-112112-124124-136136-148
derék (cm)7373-8181-8989-9797-109109-121121-133
csípő (cm)8888-9696-10489-97112-120120-128128-136
Alsó részek (Férfiak)XSS ML XL2XL3XL3233343632-3234-3236-32
derék (cm)7373-8181-8989-9797-109109-121121-13385 8890 95 85 90 95
csípő (cm)8888-9696-104104-112112-120120-128128-136100 103105 110 100 105 110
Felső részek (Nők)XSSMLXL2XL
EU méret32-3436-3840-4244-4648-5052-54
mell (cm)76-8383-9090-9797-104104-114114-124
derék (cm)60-6767-7174-8181-8888-9898-108
csípő (cm)84-9191-98 98-105105-112 112-120 120-128
Alsó részek (Nők)XSS M LXL2XL
EU méret32-34 36-38 40-42 44-46 48-50 52-54
derék (cm)60-67 67-74 74-81 81-88 88-98 98-108
csípő (cm)84-91 91-98 98-105 105-112 112-120 120-128
lábszárhossz (cm)79,5 79,580 8080,5 80,5

Kiegészítők

Zokni (Unisex)S MLXL
EU méret34-38 38-42 42-46 46-50
UK méret2–5 5–8 8–11 11–14,5

Cipő

US (Férfiak)44,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51415
UK33,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51314
EUR363737,5383939,54040,541,54242,543,54444,5454646,5474848,54950,5
CM22,82323,52424,52525,325,52626,52727,52828,2528,52929,53030,530,753132
US (Nők)4,555,566,577,588,599,51010,511
UK2,533,544,555,566,577,588,59
EUR3535,5363737,5383939,54040,541,54242,543,5
CM2222,522,752323,52424,52525,525,752626,52727,5
US (Unisex)44,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51314
US (Női)5,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515,5
UK33,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51213
EUR363737,5383939,54040,541,54242,543,54444,5454646,5474849
CM22,82323,52424,52525,325,52626,52727,52828,328,52929,53030,531,5
US (Gyerekek)K10,5K11K11,5K12K12,5K13K13,511,522,533,544,555,566,57
UKK9K9,5K10K10,5K11K11,5K12K12,5K13K13,511,522,533,544,555,5
EUR2828,529,53030,531,53232,53333,534,53535,5363737,5383939,540
CM17,2517,51818,51919,519,752020,52121,52222,2522,52323,52424,525

Cipő

US (Férfiak)77,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515
UK66,577,588,599,51010,51111,51212,51313,514
EUR394040,5414242,5434444,54545,546474848,54950
CM2525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,53232,533
US (Nők)55,566,577,588,599,51010,51111,512
UK2,533,544,555,566,577,588,599,5
EUR3535,5363737,53838,5394040,5414242,54344
CM2222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,5 29
US (Unisex)3.544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515
US (Női)4,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51515,516
UK2,533,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,514
EUR3434,5353636,537,538,5394040,5414242,5434444,54545,546474848,54950
CM22,52323,323,523,62424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,53232,533
US (Gyerekek) - KISGYEREK0C1C1,5C2C2,5C3C3,5C4C4,5C5C5,5C6C6,5C7C7,5C8C8,5C9C9,5C10C
UK0K0,5K1K1,5K2K2,5K3K3,5K4K4,5K5K5,5K6K6,5K7K7,5K8K8,5K9K9,5K
EUR151616,5171818,51919,5202121,52222,523,52424,52525,52626,5
CM6,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51515,516
US (Gyerekek) - GYEREK10,5C11C11,5C12C12,5C13C13,5C11,522,53
UK10K10,5K11K11,5K12K12,5K13K13,5K11,522,5
EUR2727,528293030,53131,53232,53334
CM16,51717,51818,51919,52020,5 21 21,5 22
US (Gyerekek) - JUNIOR33,544,555,566,577,58
UK2,533,544,555,566,577,5
EUR3434,5353636,5373838,5394040,5
CM2222,522,82323,52424,52525,5 26 26,5

Ruházat

Felső részek (Férfiak)XSSMLXL2XL3XL
mell (cm)79-8486-9494-102102-112112-122122-132135-147
derék (cm)69-7476-8181-8989-9999-109109-119122-135
csípő (cm)81-8689-9494-102102-112112-122122-130130-142
Alsó részek (Férfiak)XSSMLXL2XL3XL
derék (cm)69-7476-81 81-8989-9999-109109-119122-135
csípő (cm)81-8689-9494-102102-112112-122122-130130-142
belső varrás (cm)81828283838383
Együttesek (Férfiak)XSSMLXL2XL3XL
mell (cm)79-8486-9494-102102-112112-122122-132135-147
derék (cm)69-7476-8181-8989-9999-109109-119122-135
csípő (cm)81-8689-9494-102102-112112-122122-130130-142
belső varrás (cm)81828283838383
Felső részek (Nők)XXSXSSMLXL2XL
mell (cm)73-7676-81 84-89 91-94 97-102 104-109 112-117
derék (cm)62-6061-66 69-71 74-79 81-86 89-94 97-104
csípő (cm)82-8586-9194-9799-104107-109112-117119-124
Alsó részek (Nők)XXSXSSMLXL2XL
derék (cm)57-60 56-66 69-71 74-79 81-86 89-94 97-104
csípő (cm)82-85 86-91 94-97 99-104 107-109 112-117 119-124
belső varrás (cm)77785379798081
Sportmelltartó PUREMOVE8101214
Velikost XS/SSS/MM
EU 30 - 34 A,B,C,D34 - 36 A,B36 - 38 A,B,C36 - 38 A,B
Együttesek (Nők)XXSXSSMLXL2XL
mell (cm)73-76 76-81 84-89 91-94 97-102 104-109 112-117
derék (cm)57-60 61-66 69-71 74-79 81-86 89-94 97-104
csípő (cm)82-85 86-91 94-97 99-104 107-109 112-117 119-124
belső varrás (cm)77787879808081

Kiegészítők

Zokni (Unisex)21245-6781291011113351268129111214212551286128812111124126OSFMOSFWSMLXL
US2 1/2 - 45-67-8 1/29-10 1/211 1/2 - 133-5 1/26-8 1/29-11 1/212-14 1/27-8 1/29-10 1/211 1/2 - 135-6Jedna velikost mužiJedna velikost ženy5-67-8,59-10,511,5-13
EUR34-3637-3940-4243-4546-4835-3839-4243-4647-5037-3940-4240-4243-4546-4837-39Jedna velikost mužiJedna velikost ženy37-3940-4243-4546-48
UK2-3 1/24 1/2 - 66 1/2 - 88 1/2 - 1011-12 1/22 1/2 - 55 1/2 - 88 1/2 - 1111 1/2 - 146 1/2 - 88 1/2 - 1011-12 1/24 - 5 1/2Jedna velikost mužiJedna velikost ženy4,5-66,5-88,5-1011-12,5
Kalap és Baseball sapkák (Unisex)MLOSFWOSFM
fejkerület (cm)56-5858-6056-5858-60
Nem ŽenyMužiŽenyMuži

Ruházat

Alsó részek (Férfiak)SMLXLXXL8 y10 y12 y
derék (cm)98102106112116
hosszúság (cm)8385878991
magasság (cm)178180-182184-186180-190192-194128140152
Nem PánskéPánskéPánskéPánskéPánskéDětskéDětskéDětské

Kiegészítők

Focilabdák543
kerület (cm)68-70 64-66 62-63,5
súly (g)410-450 340-360 310-330
könnyített változat (g)390-410310-330280-300
Futsal labdák421
kerület (cm)62-64
Kézilabda labdák000123
kerület (cm)41-4346-4850-5254-5658-60
Kesztyű0123456788,599,51010,51111,512
tenyérkerület (cm)1313,5141515,51616,5171818,51919,52020,52121,522

Cipő

US (Férfiak)77,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51515,516
UK66,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515
EUR4040,5414242,5434444,54545,5464747,54848,54949,55050,5
CM2525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,53232,53333,534
US (Nők)55,566,577,588,599,51010,51111,512
UK2,533,54,4,555,566,577,588,599,5
EUR35,53636,537,53838,5394040,5414242,5434444,5
CM2222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,529

Ruházat

Felső részek (Férfiak)XSSMLXLXXL3XL4XL5XL
mell (cm)76-8186-91,496-101,6106-111,8116-121,9127-132132-137137-142142-147
derék (cm)67-7071-7476-8286,4-9297-102107-112112-117117-122122-127
Alsó részek (Férfiak)32/3234/3236/3238/3232/3434/3436/3438/3432/3634/3636/3638/36
derék (cm)81-8686-9191-9797-10081-8686-9191-9797-10081-8686-9191-9797-100
csípő (cm)98-102102-107107-112112-11798-102102-107107-112112-11798-102102-107107-112112-117
lábszárhossz (cm)105105105105115115115115122122122122
Rövidnadrág (Férfiak)3032343638
derék (cm)76-8181-8686-9191-9797-100
csípő (cm)93-9898-102102-107112-11798-102
Felső részek (Nők)XSSMLXLXXL
mell (cm)78,7-8485-9091,4-9798-103104-109112-117
derék (cm)58-6465-7071-7678-8384-8991-97
Alsó részek (Nők)XSSMLXLXXL468
derék (cm)58-6465-7071-7678-8384-8991-9763-6868-7071-76
csípő (cm)90-9592-9797-102103-108109-114117-12291- 96,591- 96,597-101,6
US SML
EUR32 - 3634-3836-40

Kiegészítők

Baseball sapkák (Unisex)OSFAS/MM/LL/XLXL/XXL
kerület (cm)56-6053-5556-5859-6263-65
Szalagok (Férfiak)3436OSFA
hosszúság (cm)108113127
Szalagok (Nők)OSFA
hosszúság (cm)120
Kesztyű (Férfi)RMDRMLRLGLMDLMLLLG
Velikost MM-LLMM-LL
tenyérkerület (cm)18,5-1918,5-19,519-19,518,5-1918,5-19,519-19,5
kézpravápravápraváleváleválevá
Kesztyű (Női)RSMRMDLSMLMD
Velikost S-MMS-MM
tenyérkerület (cm)16-1716,5-1716-1716,5-17
kézpravápraváleválevá
Zokni (Unisex)SMMDLLGXL
US (Férfi)1-44-8,54-8,59-12,59-12,513-16
US (Női)4-6,57-10,57-10,511-1311-13
UK9-2,53-7,53-7,58,5-11,58,5-11,512+
EUR30-3536-4136-4142-4742-4747+

Cipő

US (Férfiak)566,577,588,599,51010,51111,51213141516
UK455,566,577,588,599,51010,51112131415
EUR373838,5394040,5414242,5434444,5454647484950
CM232424,52525,52626,52727,52828,52929,53031323334
US (Nők)55,566,577,588,599,51010,51111,5
UK2,533,544,555,566,577,588,59
EUR34,5353636,5373838,5394040,5414242,543
CM21,52222,52323,52424,52525,52626,52727,528
US (Unisex)3,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51213141516
US (Női)55,566,577,588,599,51010,511
UK2,533,544,555,566,577,588,599,51010,51112131415
EUR34,5353636,5373838,5394040,5414242,5434444,5454647484950
CM21,52222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,52929,53031323334
10,51111,51212,51313,511,522,5344,555,566,57
UK1010,51111,51212,51313,511,522,533,544,555,56
EU2727,528293030,53131,53232,53334353636,5373838,539

Ruházat

Felső / Alsó részek (Férfiak)SMLXL2XL
mell (cm)91-94 97-102 107-112 117124
derék (cm)74-76 79-81 84-86 91-97 104-107
csípő (cm)91-9487-99102-104109-114122-124
Felső / Alsó részek (Nők)XSSMLXL
US méret3438424648
mell (cm)79-81 94-86 89-91 9599
derék (cm)60-6565-7070-7676-8080-84
csípő (cm)84-8989-9494-100100-104104-108
lábszárhossz (cm)9097101
Felső/alsó (gyerekek)SMLXL
életkor8 - 1010 - 1212 - 1414+
Výška (CM)129 - 139,5139,5 - 151151 - 165165 - 173
Hrudník ( CM)66 - 7070 - 7474 - 8282 - 87,5
Pas (CM)61 - 64,5 64,5 - 68,568,5 - 73,573,5 - 77,5
Boky (CM)70,5 - 7474 - 78,578,5 - 8686 - 92

Kiegészítők

Kalap és Baseball sapkák (Férfiak)OS S/MM/LL/XL
fejkerület (cm)52-6952-5960-6364-69
Kalap és Baseball sapkák (Nők)OSS/M M/L L/XL
fejkerület (cm)52-6352-5556-5960-63
Zokni (Unisex)1-66,5-96,5-109,5-13
UK13,5K-54-6,54-7,58,5-12
EUR31,5-3836,5-4036,5-4142,5-47
CM23-25,523-26,527,5-31
15-17 17-1919-23,524-26,5
UK0-1,51,5-3,53,5-6,57-9,5
Věk 1-5 měsíců6-9 měsíců8-18 měsíců18 měsíců-2/3 roku
Kategorie INFANTINFANTTODDLERTODDLER
31,5-38
UK13,5-5
MéretOne size